İzmir Ekrem Nakliyat Kurumsal Lojistik Depolama & Taşımacılık

"Nakliye yükünüzü bize devredin, siz diğer işleriniz ile ilgilenin"

Ekrem Nakliyat 1998 yılında Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma alanında hizmet vermeye başlamıştır. Şehir içi Eşya taşımacılığı alanında önceleri tek bir kamyon ile başladığımız işimize yeni kamyonlar ekleyerek hizmet ağımızı genişlettik ve bugünkü konuma gelebilmek için sektörde yaşanan her türlü gelişmeyi ve teknolojik imkanları yakından takip ederek ulaşmış bulunuyoruz. İzmir merkezli olarak hizmet veren firmamız, gelişmeler neticesinde Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliye, iş yeri taşımacılığı ve özel taşıma çeşitlerinin tümünü sunmakta ve sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Ekrem Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinin yanısıra bünyesinde bulundurduğu mobilya asansörü sayesinde Asansörlü Taşımacılık ve Ofis Taşımaclığı alanında da sizlere kusursuz hizmet veren bir firmadır. Şehirlerarası yüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanında ulaştırır. Özellikle Evden eve ve Ofis Taşımacılığı alanında Paketleme ve ambalaj hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden büyük bir titizlikle taşınarak yıpranmaları ve eskimeleri önlenmiş olur.

Ekrem Nakliyat sizler için hem Şehir içi Eşya ve Ofis Taşımacılığı alanında hem de Şehirler arası Yük taşımalarınızda emniyetli ve sigortalı taşıma hizmetleri sunan profesyonel Nakliyat firmasıdır. Uzun yıllardır eşyalarınızı ve yüklerinizi Profesyonel taşıma elemanları ve alanında yüksek tecrübeye sahip olan şoför kadrosu sayesinde titizlikle taşıyoruz.

2017 - 2018 En İyi Nakliye Firması Seçildik

Ekrem Evden Eve Nakliyat 1998 Yılından bugüne dürüst ve çevik alt yapısı ile nakliye sektöründe yaptığı yeniliklerle İzmir’in en iyi nakliye firması ödülüne laik bulunmuştur.

Güvenilir Aile Firması

Ekrem Nakliyat Ailesi Çalışanları Taşınma İşinde Kesinlikle Yabancı Personel Çalıştırmaz. Tüm Çalışanlarımız Aile üyesidir.

Sigortalı Nakliyat

Nakliye olarak kaliteli ve ekonomik olarak oldukça avantajlı sunmak için titizlikle çalışıyoruz. İstediğiniz zaman yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenli Eşya Depolama

Depolama tesisimiz 7/24 güvenlik personeli ve kamera sistemi ile izlenmekte ve eşyanız hakkında bilgi vermektedir.

Kaliteli Hizmet

İzmir Evden Eve Nakliye şirketleri arasında en kaliteli, güvenli evden eve taşıma nakliye ve lojistik hizmetlerini sunuyoruz

20

Yıllık Tecrübe

1500

Başarılı Nakliyat

800

Mutlu Müşteri

367

Teşekkür Mektubu